JSwitch Slide Menu

 

Merkezimizde, Lazer Epilasyon ve Estetik Uygulamalar; Deneyimli Cildiye Uzmanlarımız, Yardımcı Sağlık Personelimiz ve Estetisyenlerimiz Tarafından Hijyenik ve Sağlıklı Bir Ortamda Yapılmaktadır..


            "Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi"

Lazer epilayson, Mezoterapi, Kırışıklık Tedavisi, Dolgu, Peeling, Botox

 

 

 

LAZER EPİLASYON
İstenmeyen tüylerin yok edilmesi teknolojik gelişmeler sayesinde zor, acı veren, zaman kaybettiren, enfeksiyon ve alerjik reaksiyonlara neden olan eski yöntemler, yerini rahat, güvenli, acısız ve hızlı olan Lazer Epilasyon'a bırakmıştır.

Lazer Epilasyon'un Temel Prensibi Şudur:
Lazer Işını çevre dokulara zara vermeksizin, kıl köklerine ileterek, kıl kökünü yok eder. Bu uygulamada lazerin dalga boyu, cihazın başlık genişliği ve uygulanan enerji seviyesi büyük önem taşır. Merkezimizde; acısız, hızlı, etkili, geniş başlık, entegre cilt soğutuculu, her cilt tipine rahatlıkla uyabilen bir cihaz olan Alexandrite Lazer kullanılmaktadır.

Erkekler içinde uygulanan Lazer Epilasyon kansorejen değildir ve %100 güvenlidir.

 

KRIŞIKLIK TEDAVİSİ

Zamana karşı gelmek elbette mümkün değil. Derin Kırışıklıkları tamamen bilimsel yollarla yok etmek için tek tek yada kombine olarak şu yöntemleri uyguluyoruz:

 Doldu Maddesi
 Peeling
 Botoks

Kırışıklık dışında dudak kalınlaştırma ve dudak kenarlarının düzeltilmesi (Kontür) dolgu maddesi ile yapılmaktadır. Uzman doktorlarımız tarafından kliniğimizde kişiye en uygun olan tedavi yöntemi seçilerek uygulanmaktadır. Kısa zamanda sonuç alınması ve tedaviden hemen sonra günlük hayata geçilmesi, en önemli avantajdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KİMYASAL PEELİNG
Glikolik asit soyma ve yenileme işlevinin yanı sıra cildin derin tabakalarında da bir çok olumlu etkisi bulunmaktadır. Peeling işlemi cildin özellikle güneş gibi dış faktörlerden dolayı hasar görmüş olan tabakasını yenilemek ve alttan yeni hücrelere yer açmak için yapılan bir tazeleme işlemidir.

Peeling: Günlük cilt bakımında ince çizgilenme ve izleri cildin değişik nedenlerle oluşmuş lekelerinde pürüzsüz bir cilt elde etmek için etkilidir. Ayrıca cilde gerginlik elastikiyet ve canlılık kazandırır. Kliniğimizde, uzman doktorlarımız tarafından kişinin cilt durumuna göre, yüzeysel ve orta derinlikte peeling uygulanmaktadır.

 

 


 

 

MEZOTERAPİ
Mezoterapi tıbbın birçok alanında kullanılmaktadır. Önemli olanıda Estetik tıp'tır. Başta selülitler olmak üzere, kırışıklık, bazı damarsal sorunlar, saç dökülmesi problemlerinde başarılı bir tedavi yöntemidir. Mezoterapide hasta ile hekim arasında etkili bir diyaloğun olması; sonuçlarının kısa sürede ve en iyi şekilde elde edilmesi için gereklidir.

 

 

 

 

© 2010 AG Bilgisayar
[ Anasayfa ][ Doktorlarımız ][ Hizmetlerimiz ][ Randevu ][ Hakkımızda ][ Acil ]
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree medical web templates