JSwitch Slide Menu

Merkezimizde, Lazer Epilasyon ve Estetik Uygulamalar; Deneyimli Cildiye Uzmanlarımız, Yardımcı Sağlık Personelimiz ve Estetisyenlerimiz Tarafından Hijyenik ve Sağlıklı Bir Ortamda Yapılmaktadır..


            "Lazer Epilasyon Estetik ve G嬬ik Merkezi"

Lazer epilayson, Mezoterapi, Kırışıklık Tedavisi, Dolgu, Peeling, Botox

 

 

 

LAZER EPİLASYON
İstenmeyen t쥲in yok edilmesi teknolojik gelişmeler sayesinde zor, acı veren, zaman kaybettiren, enfeksiyon ve alerjik reaksiyonlara neden olan eski ymler, yerini rahat, g宬i, acısız ve hızlı olan Lazer Epilasyon'a bırakmıştır.

Lazer Epilasyon'un Temel Prensibi Şudur:
Lazer Işını 祶re dokulara zara vermeksizin, kıl k묥rine ileterek, kıl k뼮鯫 eder. Bu uygulamada lazerin dalga boyu, cihazın başlık genişliği ve uygulanan enerji seviyesi b쫠 taşır. Merkezimizde; acısız, hızlı, etkili, geniş başlık, entegre cilt soğutuculu, her cilt tipine rahatlıkla uyabilen bir cihaz olan Alexandrite Lazer kullanılmaktadır.

Erkekler i穮de uygulanan Lazer Epilasyon kansorejen değildir ve %100 g宬idir.

 

KRIŞIKLIK TEDAVİSİ

Zamana karşı gelmek elbette m뼮 değil. Derin Kırışıklıkları tamamen bilimsel yollarla yok etmek i穮 tek tek yada kombine olarak şu ymleri uyguluyoruz:

 Doldu Maddesi
 Peeling
 Botoks

Kırışıklık dışında dudak kalınlaştırma ve dudak kenarlarının d嬴ilmesi (Kont頤olgu maddesi ile yapılmaktadır. Uzman doktorlarımız tarafından kliniğimizde kişiye en uygun olan tedavi ymi se穬erek uygulanmaktadır. Kısa zamanda sonu砍 alınması ve tedaviden hemen sonra g켫 hayata ge穬mesi, en li avantajdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KİMYASAL PEELİNG
Glikolik asit soyma ve yenileme işlevinin yanı sıra cildin derin tabakalarında da bir 篫 olumlu etkisi bulunmaktadır. Peeling işlemi cildin ꥬlikle g妣351; gibi dış fakt⬥rden dolayı hasar g⭼ş olan tabakasını yenilemek ve alttan yeni h⥬ere yer a筡k i穮 yapılan bir tazeleme işlemidir.

Peeling: G켫 cilt bakımında ince 空gilenme ve izleri cildin değişik nedenlerle oluşmuş lekelerinde p캳ࢩr cilt elde etmek i穮 etkilidir. Ayrıca cilde gerginlik elastikiyet ve canlılık kazandırır. Kliniğimizde, uzman doktorlarımız tarafından kişinin cilt durumuna g⥬ y平el ve orta derinlikte peeling uygulanmaktadır.

 

 


 

 

MEZOTERAPİ
Mezoterapi tıbbın bir篫 alanında kullanılmaktadır. ֮emli olanıda Estetik tıp'tır. Başta sel鴬er olmak 岥, kırışıklık, bazı damarsal sorunlar, sa砤뼬mesi problemlerinde başarılı bir tedavi ymidir. Mezoterapide hasta ile hekim arasında etkili bir diyaloğun olması; sonu笡rının kısa s夥 ve en iyi şekilde elde edilmesi i穮 gereklidir.

 

 

 

 

ⰱ0 AG Bilgisayar
[ Anasayfa ][ Doktorlarımız ][ Hizmetlerimiz ][ Randevu ][ Hakkımızda ][ Acil ]
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree medical web templates
Adam Vinatieri Jersey Byron Maxwell Jersey Adam Thielen Jersey Chris Hogan Jersey Brandin Cooks Jersey Dominique Rodgers-Cromartie Jersey Brandon Marshall Jersey Aldon Smith Jersey