JSwitch Slide Menu

 

 

"Hastalık gelmeden sağlığınızın kıymetini bilin!.."

Tıp Merkezimiz

            2002 Yılında Poliklinik olarak faaliyetine başlayan  Tıp Merkezimiz, ilkeli ve d쳴 işletmecilik anlayışıyla insanlara daha kaliteli ve daha kapsamlı  sağlık hizmeti verme gayretiyle s嫬i kendini geliştirerek bu g͊ 2600m2 kapalı alanda, g岠y켠 personeli, deneyimli sağlık ekibi ve y㥫 donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermekte, sizlerin g宠ve tevecc쮥 kazanma  gayreti ve  sağlıkta kazandığını sağlığa harca prensibiyle  s嫬i kendini yenilemektedir.

Misyonumuz

            Tıbbi deontoloji ve etik değerlere bağlı kalarak toplumun her kesimine , hasta memnuniyetini prensip edinerek ilgili , şefkatli, g岠 y켠ve y㥫 kalitede sağlık  hizmeti sunmak. ǡlışanlarımızı hizmet i穠eğitimlerle destekleyerek kendilerini yenilemelerini, daha  bilin笩 ve daha verimli hizmet sunmaları sağlamak.

Vizyonumuz

            Sağlık alanında ayaktan teşhis ve tedavide etik, ilkeli, d쳴 ve tıbbi teknolojiyi en 䠤幤e kullanarak, insanlara uygun maliyetlerle, kolay ulaşılabilir tanı ve tedavi 鴥leri, poliklinik  ve Laboratuvar hizmetleriyle  geniş kapsamlı doğru kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetleri  ve bu ama笡 istidam yaratarak 률ekonomisine katkıda bulunmak.

            D顤a ve 륭izde tıp alanındaki son gelişmeleri yakından takip ederek,  geliştirilen yeni teknolojileri Tıp Merkezimizdeki hastalarımızın hizmetine sunmak temel hedeflerimiz arasındadır.
 
 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

ⰱ0 AG Bilgisayar
[ Anasayfa ][ Doktorlarımız ][ Hizmetlerimiz ][ Randevu ][ Hakkımızda ][ Acil ]
Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree medical web templates
Dennis Pitta Jersey Devin Funchess Jersey Danny Trevathan Jersey Dan Bailey Jersey Darian Stewart Jersey Darius Slay Jersey Clay Matthews Jersey Brock Osweiler Jersey